Novinky ve výuce od 24. května

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 24. KVĚTNA 2021
Od pondělí 24. května nastupují do školy všechny třídy, nikdo nezůstává doma. Žáci se testují pouze v pondělí. Vyučování bude probíhat podle rozvrhu platného při normální výuce.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. KVĚTNA 2021

V rámci rozvolnění protiepidemických opatření přejde od pondělí 17. května první stupeň základních škol do normálního režimu výuky. Děti se tak již nebudou střídat po týdnu v budově školy a na online výuce. Na 2. stupni se budou žáci 6. a 7. tříd vzdělávat vzdáleně z domova, žáci 8. a 9. tříd budou chodit do školy.

Pokud to vývoj epidemie dovolí, skončí o týden později, 24. května, rotační vyučování i na druhém stupni v celém Česku.

Bližší informace žáci obdrží obvyklou cestou.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 10. KVĚTNA 2021
Ve škole se budou vyučovat třídy 3., 4., 5., 6.A, 6.B, 7.A, 7.B. Doma na on-line výuce zůstávají 1., 2., 8.A, 8.B, 9.A, 9.B. Pro 1. stupeň se nic nemění, pokračují v práci tak, jak jsou zvyklí. Žáci 2. stupně obdrží rozvrh hodin pro výuku ve škole i pro on-line vyučování. V pondělí 17. května se třídy prohodí.
Platí povinnost testování pro žáky 1. stupně vždy v pondělí, pro žáky 2. stupně v pondělí a ve čtvrtek. Žáci musí mít minimálně ochrannou roušku (doporučujeme 2 na den).
Rozpis týkající se testování, vydávání svačin a obědů také žáci obdrží, protože je to pro každou třídu odlišné.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 12. DUBNA 2021
Od 12. dubna nastupují do školy žáci 3., 4. a 5. třídy. Veškeré podrobné informace rodiče obdrží v nejbližší době mailem.
Od 1. března je škola uzavřena i pro žáky 1. a 2. třídy.  I tyto třídy přejdou na online výuku.  I nadále platí,  že všichni žáci školy mohou odebírat obědy že školní jídelny za stejnou cenu jako během normální výuky. Bližší informace obdrží rodiče přímo od třídních učitelek.

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:
- vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost:
o žáků 1. a 2. ročníků základní školy

Základní a střední školy poskytují těmto dětem nebo žákům vzdělávání distančním způsobem.

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021.
Ošetřovné: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Připojené soubory