Olympiáda v ČJ - školní kolo

Vítězi se stali Ondřej Šíbl (9.tř.), Alena Havlíková (9.tř.) a Natálie Kotíková (8.A).

ŠKOLNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ČJ

Do školního kola se přihlásili 4 žáci osmého a 4 žáci devátého ročníku. Mladší žáci se konkurence vůbec nezalekli a stali se tak důstojnými soupeři starším deváťákům.
    Žáci měli vymezený limit 120 minut, během něhož museli vyřešit nejen náročná gramatická cvičení, ale i napsat slohovou práci na téma „Stalo se to minulý týden“.
     Vítězi se stali Ondřej Šíbl (9.tř.), Alena Havlíková (9.tř.) a Natálie Kotíková (8.A), jimž velmi blahopřejeme a Ondrovi i Alence držíme pěsti do okresního kola.