Okresní finále v basketbalu dívek

V úterý 5. 3. 2019 se ve sportovní hale ve Valticích konalo okresní finále v basketbalu dívek. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev - ZŠ Tvrdonice, ZŠ Drnholec, ZŠ Lanžhot, ZŠ Valtice, ZŠ Zaječí a ZŠ Kobylí. Družstva byla rozdělena do dvou skupin. Naše děvčata ve skupině porazila ZŠ Drnholec 66 : 0 a ZŠ Valtice 42 : 0. Ve finále podlehla favoritu turnaje ZŠ Lanžhot 11 : 18 a obsadila 2. místo. Naši školu reprezentovaly tyto hráčky: Renata Fridrichová, Blanka Fridrichová, Ema Průdková, Eliška Bařinová, Natálie Kotíková, Tereza Lanžhotská, Michaela Mikulicová, Klára Otáhalová, Natálie Otáhalová, Anastasia Kurucová a Sofie Kurucová.