Den dětí pro předškoláky

Zábavná hra patronů pro předškolní děti.

„AŤ ŽIJE ŠKOLA…“

...skandovali malí předškoláci z naší školky, když odcházeli ze školní zahrady. Jejich patroni z 8.tříd pro ně totiž 31. května přichystali dopoledne plné her a soutěží ke Dni dětí.

Osmáci hru vymysleli, a proto si museli rozdělit stanoviště, připravit úkoly a také vytvořit medaile a soutěžní karty. Samozřejmě také vymysleli a vytvořili ceny. Pak už stačilo vyrazit na zahradu a pozvat budoucí malé spolužáky ke hře, která dostala název „Honba za pokladem“. Děti i paní učitelky jsme přivítali radostným „ahoj“ a pak už se všichni rozeběhli po zahradě plnit žertovné úkoly (dokonce i paní učitelky:-)). Kdo měl všechno splněno, běžel hledat poklad! Jakby také ne, když se v tajemných lahvičkách skrývaly výborné bonbony a lízátka. Mňam! Patroni nakonec ještě dětem rozdali vlastnoručně vyrobené medaile a ti už se pak cítili úplně jako olympijští vítězové:-).

Počasí nám přálo, a tak si soutěž užívali nejen předškoláci, ale i osmáci. Ti si poprvé zkusili, jaké to je, když musí sami něco naplánovat a zorganizovat. Všichni odcházeli usměvaví a spokojení. Doufáme, že se předškolní děti těší na září zase o něco víc i díky svým velkým kamarádům – patronům.

Připojené obrázky

WP_20190531_10_36_03_Pro WP_20190531_10_36_13_Pro WP_20190531_10_36_25_Pro