Okresní kolo zeměpisné olympiády

Výsledky okresního kola zeměpisné olympiády

Ve středu 20. února 2019 proběhlo v Domě školství v Břeclavi okresní kolo zeměpisné olympiády. Z našich žáků nás ve třech kategoriích reprezentoval Petr Bureš, Vojtěch Šanc a Lucie Kadlecová, kteří si ve školním kole vedli velmi dobře. Ani v okresním kole nezaháleli a nelehkých geografických úloh se výborně zhostili.

Nejlepšího umístění dosáhl Peťa Bureš, který se v kategorii C umístil na 9. místě. Lucka Kadlecová si vedla obdobně skvěle a v kategorii B jí patří 10. příčka. Vojta Šanc, který se zeměpisné olympiády účastnil poprvé, obsadil pěkné 15. místo v rámci kategorie A.

Všem našim úspěšným geografům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.