Přebor škol v atletice

Naše škola opět úspěšná

Ve středu 25. dubna se konal v Břeclavi okresní přebor v lehké atletice. Tak jako každý rok, i letos přivezli naši žáci medaile. Adam Kolář z 6.B zvítězil v běhu na 60 metrů mladších žáků. Tereza Petrásková ze stejné třídy skončila 2. v hodu oštěpem (rekord školy) a 3. byla ve vrhu koulí (také rekord školy). Stejné medaile získal Tobiáš Hanák z 8.B, když skončil 2. v běhu na 60 metrů a 3. ve vrhu koulí. Třetí místo přiváží také David Kratochvíl z B. za běh na 300 metrů. Pochvalu si zaslouží také Pavel Havlík z 9. třídy a Jakub Otáhal z 8.A za 4. místa v běhu na 1 500 metrů (každý soutěžil v jiné kategorii). Našim reprezentantům děkujeme a gratulujeme!

Výsledky nejdete zde - http://online.atletika.cz/vysledky/34927