Celostátní kolo - Bible a my 2019

Celostátní kolo Bible a my

V letošním roce se Apolena Nováková probojovala ve znalostní soutěži Bible a my do celostátního finále, které se tentokrát konalo na Biskupském gymnáziu v Brně. V obrovské konkurenci těch nejlepších ze 3. kategorie

nakonec vybojovala krásné 26. místo ze 42 soutěžících. Na brněnské klání se sjeli opravdu ti nejlepší studenti a žáci z 84 škol a 24 okresů. Garantem soutěže je Teologická fakulta v Olomouci, jejíž profesoři také zasedají v porotě. Pozdravit žáky přijeli také nejvyšší zastupitelé Brna a předseda Biblické společnosti.

Na této úrovni je i 26. místo opravdovým úspěchem a skrývá se za ním spousta usilovného studia! Apolence proto GRATULUJEME a přejeme, aby texty, které z Bible zvládla nastudovat, dokázala také žít.