Školní výlet do Anglie

Cestujeme po jižní Anglii.

Naši žáci 7.- 9. ročníků navštíví 2.6. - 7.6. významná místa jižní Anglie. Co nás tedy čeká:

1. den: Celodenní prohlídka města Brighton, návštěva podmořského akvária, přímořského mola a vyhlídkové věže.

2. den: Dopoledne návštěva městečka Portsmouth a historických doků. Odpoledne návštěva Arundel Castle - jednoho z nejdéle obývaných anglických hradů .

3. den: Dopoledne návštěva města Hastings a slavných pašeráckých jeskyní. Odpoledne příjezd k útesům Beachy Head.

4. den: Celodenní prohlídka historického centra Londýna.

Ubytování je pro žáky zajištěno v hostitelských rodinách, kde si žáci procvičí anglický jazyk v praxi. Bližší informace k výletu obdrží žáci během května. Těšíme se!

Připojené obrázky