BIBLE A MY - ÚSPĚCH V CELOSTÁTNÍM KOLE

A. Nováková úspěšná v celostátním kole!

 

Apolena Nováková (8.A) se probojovala z okresního kola biblické soutěže do celostátního klání, které se konalo 23. března 2018 ve Strážnici v Kulturním domě. První část soutěže byl čtyřstránkový test a pak následovalo veřejné finále. Otázky vytvářeli historikové a teologové z teologické fakulty v Olomouci a České biblické společnosti a byly opravdu velmi náročné.

 

Celostátní kolo bylo vyrovnané, takže o postupujících do finále i o pořadí rozhodoval často pouze jeden bod. Apolena soutěžila ve 3.kategorii určené pro žáky 8. a 9. tříd a odpovídající třídy víceletých gymnázií. V konkurenci 40 nejlepších se s 26 body ze 30 umístila na 13.-18. místě!!! (všichni měli na těchto místech shodný počet bodů) Postup do finále ji unikl pouze o 2 body. Zajímavostí je, že v celé republice soutěžilo jen v její kategorii 1830 žáků, což je konkurence opravdu velká. O to víc Apolence GRATULUJEME ke skvělému celostátnímu umístění!J

 

Připojené soubory

Připojené obrázky

Bible1

Základní škola Kobylí

Základní škola Kobylí je úplná základní škola, kterou navštěvují žáci z Kobylí, Bořetic, Brumovic, Morkůvek, Velkých Pavlovic a Vrbice.

Kontakty

Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

Školní 661
691 10 Kobylí

tel.: +420 519 431 147
e-mail: skola@zskobyli.cz

všechny kontakty na jednotlivé pracovníky

Spolupracujeme s:
Obec Kobylí Město Hustopeče MAS Hustopečsko Portál Jmk pro školy