Dobrovolné testování

Informace k dalšímu testování

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že se podařil zajistit sponzor, který bude hradit dobrovolné testování žáků, máte nyní možnost nechat si otestovat své dítě jednou týdně PCR testem tak, jak to už znáte z minulých testování.
Testování bude probíhat takto:
21. 9. - PCR test - pro žáky zdarma, hrazeno pojišťovnou
29. 9. - PCR test - pro žáky zdarma, hrazeno sponzorem
 5. 10. - PCR test - pro žáky zdarma, hrazeno pojišťovnou
12. 10. - PCR test - pro žáky zdarma, hrazeno pojišťovnou
19. 10. - PCR test - pro žáky zdarma, hrazeno  sponzorem
26. 10. - PCR test - pro žáky zdarma, hrazeno  sponzorem
Pořád platí, že testování je zcela dobrovolné a zcela zdarma, ale rodiče získávají platné potvrzení, výsledek se načte do všech systémů včetně Tečky. Stále jde o "cumlací" metodu.
Rodič, který má zájem o testování, napíše souhlas s testováním do žákovského deníku (platí pro nové souhlasy). Stejně lze i souhlas odvolat.
Toto dobrovolné testování naváže na povinné screeningové testování ze začátku školního roku, které bylo spolufinancováno z Fondu solidarity Evropské unie.