Úspěchy našich žáků

školní rok 2017/2018

KOŠÍKOVÁ

chlapci

přebor škol okresu Břeclav:

2. místo - Petr Bureš, Jakub Otáhal (8.A), Tobiáš Hanák, Filip Krátký (8.B) a David Chrenka, Adam Kadlec, Zdeněk Otáhal, Petr Vykydal a Leoš Zálešák (9. třída)

dívky

přebor škol okresu Břeclav:

1. místo (→ postup do krajského finále) – Blanka Fridrichová, Ema Průdková, Klára Mikulicová (7.A) , Eliška Bařinová, Natálie Otáhalová, Klára Otáhalová, Tereza Nevřivá (8.A), Kristýna Gallinová, Anastasia Kurucová a Sofie Kurucová (8.B)

FLORBAL

Chlapci:

Okresní finále v Mikulově

starší žáci: 5.místo

Okrskové kolo ve Velkých Pavlovicích

mladší žáci: 3. místo

Tradiční florbalový turnaj okolních škol o putovní pohár

(ZŠ Kobylí, ZŠ Brumovice, ZŠ Vrbice, ZŠ Bořetice)

1. místo – Vít Svoboda, Lukáš Mikulica, Prokop Chytka, Tomáš Haman, Jan Marek, Mytaáš Řačák (4.třída), Tadeáš Kolek, Lukáš Václavík, Adam Jisl, Matěj Jan Holomek, Martin Řačák a Dominik Klement (5.třída)

Dívky:

okresní finále mladších žákyň:

2. místo – Renata Fridrichová (6.A), Tereza Petrásková (6.B), Blanka Fridrichová, Ema Průdková, Kateřina Rabušicová (7.A) , Lucie Buchtová, Kristýna Chrástková, Markéta Dvořáková (7.B)

okresní finále starších žákyň:

1. místo → postup do krajského finále - Eliška Bařinová, Michaela Mikulicová, Tereza Lanžhotská, Natálie Otáhalová, Klára Otáhalová, Tereza Nevřivá (8.A), Eva Kulíšková (8.B), Natálie Miklíková (9.třída)

BĚH

Okresní přebor v přespolním běhu:

kategorie starších žáků:

1. Místo - Zdeněk Otáhal (9.třída)

4. Místo - Jakub Otáhal (8.A)

Kategorie mladších žákyň:

2. místo – Tereza Petrásková (6.B), Blanka Fridrichová (7.A), Natálie Kotíková, Michaela Mikulicová (8.A)

4. místoTereza Petrásková (6.B)

Kategorie starších žákyň

4. Místo - Natálie Otáhalová (8.A)